Parts For Sale COSEL PAA50F-24-N COSEL PAA50F-24-N Request Quote Do not fill in this field Request for Quote First Name: * Last Name: * Email: * Confirm Email: * Company: Quantity: Message: Conditions:NewUsedRefurbishedNeeds RepairSecond Source (New)Second Source (Used) Part Details COSEL PAA50F-24-N Manufacturer COSEL Part Number PAA50F-24-N Description Cosel PAA50F-24-N Power Supply Status Available Approx. Qty 8 Pricing Submit RFQ to Get Prices Most Recent Supplier Data Condition Quantity Country Unknown 8.0 PH Other COSEL Parts P15E-24 AC9-HH2H2H-00-R Cosel Power Supply PBA300F-24-F4 COSEL Power Supply PBA300F-24-F4 300W 24V 14A PBA100F-24-N Switching Power Supplies 100W 24V 4.5A w/cover PAA150F-24 PAA100F-15 Switching Power Supply P600-48 MMC75U-1 COSEL MMC75U-1 Power Supply 5V 1.5-8A ACIN 100-120V