Parts For Sale COSEL PAA50F-12 COSEL PAA50F-12 Request Quote Do not fill in this field Request for Quote First Name: * Last Name: * Email: * Confirm Email: * Company: Quantity: Message: Conditions:NewUsedRefurbishedNeeds RepairSecond Source (New)Second Source (Used) Part Details COSEL PAA50F-12 Manufacturer COSEL Part Number PAA50F-12 Description Power Supply 12V 4.3A Status Available Approx. Qty 15 Pricing Submit RFQ to Get Prices Most Recent Supplier Data Condition Quantity Country New 3.0 US Used 12.0 JP Other COSEL Parts LEB100F-0524 Switching Power Supply Board P15E-24 PBA300F-24-F4 COSEL Power Supply PBA300F-24-F4 300W 24V 14A PAA150F-24 ZUS15-2405 ZUS152405 COSEL DC-DC Converter Module ZUS15 2405 Brand New PAA100F-15 Switching Power Supply P600-48 P02207-2 DC Converter MMC75U-1 COSEL MMC75U-1 Power Supply 5V 1.5-8A ACIN 100-120V