Parts For Sale COSEL PAA300F-24-W COSEL PAA300F-24-W Request Quote Do not fill in this field Request for Quote First Name: * Last Name: * Email: * Confirm Email: * Company: Quantity: Message: Conditions:NewUsedRefurbishedNeeds RepairSecond Source (New)Second Source (Used) Part Details COSEL PAA300F-24-W Manufacturer COSEL Part Number PAA300F-24-W Description Status Available Approx. Qty 2 Pricing Submit RFQ to Get Prices Most Recent Supplier Data Condition Quantity Country Used 2.0 KR Other COSEL Parts PBA100F-24-N Switching Power Supplies 100W 24V 4.5A w/cover K10AU-15 Cosel K10AU-15 Power Supply, 15V, 0.7A, ACIN85-125V PAA150F-24 P600-48 P15E-5-N ADA1000F-24 P15E-24 LEB100F-0524 Switching Power Supply Board